Piwo i piłka nożna, czyli gdzie obejrzeć mecz w Warszawie

Szybki przegląd warszawskich multitapów, w których wyświetlane są mecze piłki nożnej.

Ruszyły eliminacje do Mistrzostw Europy. To doskonała okazja, by połączyć dwie przyjemności: oglądanie rywalizacji na dużym ekranie i piwo rzemieślnicze. Oto przegląd 6 warszawskich lokali, w których można obejrzeć mecz.

Wybór zatwierdził eksperckim okiem: Michał Sułkowski z Kilka Słów o Piwie.

1. i 2. Chmielarnia

A właściwie dwie Chmielarnie, bo w obu lokalach wyświetlane są mecze. Przy okazji meczu można wypić nie tylko piwo rzemieślnicze, ale i zjeść coś dobrego z kuchni tajsko-nepalskiej.

Obraz może zawierać: jedzenie

Adres: ul. Twarda 42 i ul. Marszałkowska 10/1

3. Drugie Dno

Idealna miejscówka na mecz w samym centrum miasta. W Drugim Dnie przetestowania 15 kranów z selekcja piwa i cydru. Coś porządnego do jedzenia także się znajdzie. Są dania na szybko (burgery, nachosy), jak i zestawy lunchowe. A nawet sezonowane steki.

Adres: ul.Nowogrodzka 4

4. Qufel Beer Park

Jeśli chcielibyście połączyć wypad na mecz z zakupami, to jest miejsce idealne: Qufel Beer Park w Wola Parku. Gdy bieganie po sklepach znudzi ostatecznie, wystarczy przemieścić się na górne piętro, by obejrzeć mecz, zjeść pizzę i wypić piwo. A jak by tego było mało, to są jeszcze flippery, bilard i cała masa innych gier.

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Adres: ul. Górczewska 124 (wewnątrz Wola Parku)

5. Koktajl Mokotowa

Dokąd na mecz na Mokotowie? Najlepiej do Koktajlu Mokotowa. Przyjazna atmosfera, sympatyczni właściciele i krafty. Do zjedzenia: dania tradycyjnej kuchni. A w telewizorze to co najważniejsze: mecze piłki nożnej.

Adres: ul. Puławska 67

6. Mikkeller Bar Warsaw

Jeśli chcesz obejrzeć mecz w atmosferze splendoru i w otoczeniu zagranicznych kraftów, to Mikkeller Bar Warsaw jest miejscem dla ciebie. Selekcja najlepszych zagranicznych browarów, wyszukane przekąski i oczywiście: mecze piłki nożnej.

Adres: Chmielna 7/9

7. Jabeerwocky

Drugi pub na słynnej kraftowej ulicy Nowogrodzkiej. Jabeerwocky to dwie duże sale i porządny wybór piw na kranach. Do tego przekąski w sam raz do piwa i oczywiście: mecze piłki nożnej.

Obraz może zawierać: 6 osób, w budynku

Adres: ul. Nowogrodzka 12

Kategorie
Przewodnik

Komentarze

Wspiera nas
logo Druguego Dna

Podobne wpisy

 • drugie dno, burger, warszawa, vege burger, wege burger, vegan burger, Warszawa, pub

  Wegetariańskie burgery, którym się nie oprzesz

  Mięsożercy czasem mają nie najlepsze zdanie o wegetarianach. Co oni jedzą? Pewnie, hehe, trawę. Taki pogląd wynika z tego, że po prostu nie spróbowali pysznych wegetariańskich i wegańskich potraw....
 • Miejsce na imprezę firmową w Warszawie

  W Warszawie liczba lokali gastronomicznych jest naprawdę imponująca. Można śmiało stwierdzić, że każdy może znaleźć miejsce dla siebie. A jednak znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę firmową sprawia niekiedy kłopot....
 • Steki i krafty

  Stek wołowy. Kwintesencja porządnego dania. Jeśli jesteś tak głodny, że zjadłbyś krowę z kopytami, to słuszny kawał wołowiny z pewnością będzie odpowiednim daniem. O ile oczywiście nie jesteś wegetarianinem....
 • Belgia: ser, piwo i czekolada

  Belgia to ciekawy kraj. Choć pod względem powierzchni jest niewielki, to pomieściły się na nim dwa narody: Flamandów i Walończyków. Słynie ze swej kultury kulinarnej, która jest rozmaita w...