Photo by rawpixel on Unsplash

Jak znaleźć dobre piwo w Warszawie

Poradnik wyszukiwania multitapów w stolicy

Warszawa jak powszechnie wiadomo, jest największym miastem Polski. Naturalnie więc wybór lokali z dobrym piwem także jest największy. Można powiedzieć, że obecnie tak duży, że wręcz przytłaczający. Jak znaleźć ten właściwy? Na szczęście my przychodzimy na ratunek i publikujemy 3 miejsca w sieci, które pomogą znaleźć dobry multitap.

1. Piwna Mapa Warszawy

Opracowana przez Michała Sułkowskiego z bloga Kilka Słów o Piwie. Mapa oparta na Google Maps skupia jeśli nie wszystkie, to przynajmniej znakomitą większość sklepów i pubów z piwem rzemieślniczym. Mapa doskonale ułatwia nawigację, dzięki niej błyskawicznie można namierzyć najbliższe miejsce z kraftem. Multitapy zaznaczone są osobnym, żółtym kolorem. Na mapie wyróżnione są także te najlepsze, które wygrały w plebiscycie na Miejsce Roku Piwnej Mapy Warszawy. W głosowaniu biorą udział zarówno specjaliści, jak i sami fani piwa, można więc być pewnym polecenia.

link: Piwna Mapa Warszawy

2. Ontap

Ontap to bardzo zręczna aplikacja. Dzięki niej nie tylko błyskawicznie można dowiedzieć się, co można wypić, ale także gdzie. Multitapy są pogrupowane miastami, dzięki czemu bez trudu można odnaleźć wszystkie interesujące lokale. W obcym mieście – niezwykle przydatne. Ontap co prawda nie ma w sobie mapy, ale przy każdym pubie widnieje adres. A od tego już tylko krok do znalezienia tego właściwego pubu na dziś.

link: ontap

3. Kraft Magia

Jak twierdzi pewna stacja radiowa: „autopromocja nie hańbi”. Polecamy zatem swoje usługi w dziedzinie oprowadzania po Warszawie. Ruszamy z cyklem piwnych przewodników po stolicy. Systematycznie będą pojawiać się propozycje miejsc, które żyją piwem, lokali, które trzeba odwiedzić, pubów, które nakręcają kraftowe życie w mieście. Jeśli potrzebujesz porad: gdzie zjeść i wypić w stolicy – to jesteś na właściwej stronie.

link: przewodniki Kraft Magii

Kategorie
Przewodnik

Komentarze

Podobne wpisy