Robert Makłowicz piwo Komes Fortuna

Otwierasz lodówkę, a tam…

browar Fortuna.

Złoto na EBS jest dobre na rozgrzewkę

Wczoraj pisaliśmy o nagrodach na European Beer Star, gdzie Fortuna zgarnęła złoto w kategorii Wood and Barrel Aged Sour.

Zupełnie zasłużone, bo Fortunatus to naprawdę doskonałe i złożone piwo. Bogaty smak złożony ze smaków pochodzących od słodu, niezwykłych nut wnoszonych przez dzikie drożdże, a na końcu – jeszcze beczka dębowa. Fani piw kwaśnych mają powody do radości.

Ale dla Fortuny to za mało

Dziś światło dzienne ujrzał film z Fortuną w roli głównej. Do Miłosławia wybrał się bowiem nie kto inny, jak sam Guru polskiej sceny kulinarnej – Robert Makłowicz. Od czasu zakończenia współpracy z telewizją realizuje on swoje programy na kanale YouTube. I trzeba przyznać, że niezależność wyszła mu tylko na dobre. Pan Robert bryluje, świeci, błyszczy i sypie bon motami jak z rękawa.

Robert Makłowicz piwo Komes Fortuna
Pan Robert postanowił zabrać nieco piwa do domu

To, że Robert Makłowicz jest fanem piwa oraz przysmaków regionalnych, wiadomo nie od dziś. Nic dziwnego, że dostrzegł potencjał browaru Fortuna położonego w Miłosławiu. A zwłaszcza arcysmacznego Komesa portera. Co tam się wydarzyło? Zobaczcie sami:

Kategorie
ArtykułyRynek
1 komentarz
 • Kuchnia Pełna Osobliwości: pastry sour kisiel – Kraftmagia
  27 lutego 2021 at 15:30

  […] listopada 2020 Artykuły Otwierasz lodówkę, a tam… Przemek […]

 • Komentarze

  Wspiera nas
  logo Druguego Dna

  Podobne wpisy