Piwo i piłka nożna, czyli gdzie obejrzeć mecz w Warszawie

Szybki przegląd warszawskich multitapów, w których wyświetlane są mecze piłki nożnej.

Ruszyły eliminacje do Mistrzostw Europy. To doskonała okazja, by połączyć dwie przyjemności: oglądanie rywalizacji na dużym ekranie i piwo rzemieślnicze. Oto przegląd 6 warszawskich lokali, w których można obejrzeć mecz.

Wybór zatwierdził eksperckim okiem: Michał Sułkowski z Kilka Słów o Piwie.

1. i 2. Chmielarnia

A właściwie dwie Chmielarnie, bo w obu lokalach wyświetlane są mecze. Przy okazji meczu można wypić nie tylko piwo rzemieślnicze, ale i zjeść coś dobrego z kuchni tajsko-nepalskiej.

Obraz może zawierać: jedzenie

Adres: ul. Twarda 42 i ul. Marszałkowska 10/1

3. Drugie Dno

Idealna miejscówka na mecz w samym centrum miasta. W Drugim Dnie przetestowania 15 kranów z selekcja piwa i cydru. Coś porządnego do jedzenia także się znajdzie. Są dania na szybko (burgery, nachosy), jak i zestawy lunchowe. A nawet sezonowane steki.

Adres: ul.Nowogrodzka 4

4. Qufel Beer Park

Jeśli chcielibyście połączyć wypad na mecz z zakupami, to jest miejsce idealne: Qufel Beer Park w Wola Parku. Gdy bieganie po sklepach znudzi ostatecznie, wystarczy przemieścić się na górne piętro, by obejrzeć mecz, zjeść pizzę i wypić piwo. A jak by tego było mało, to są jeszcze flippery, bilard i cała masa innych gier.

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą, tabela i w budynku

Adres: ul. Górczewska 124 (wewnątrz Wola Parku)

5. Koktajl Mokotowa

Dokąd na mecz na Mokotowie? Najlepiej do Koktajlu Mokotowa. Przyjazna atmosfera, sympatyczni właściciele i krafty. Do zjedzenia: dania tradycyjnej kuchni. A w telewizorze to co najważniejsze: mecze piłki nożnej.

Adres: ul. Puławska 67

6. Mikkeller Bar Warsaw

Jeśli chcesz obejrzeć mecz w atmosferze splendoru i w otoczeniu zagranicznych kraftów, to Mikkeller Bar Warsaw jest miejscem dla ciebie. Selekcja najlepszych zagranicznych browarów, wyszukane przekąski i oczywiście: mecze piłki nożnej.

Adres: Chmielna 7/9

7. Jabeerwocky

Drugi pub na słynnej kraftowej ulicy Nowogrodzkiej. Jabeerwocky to dwie duże sale i porządny wybór piw na kranach. Do tego przekąski w sam raz do piwa i oczywiście: mecze piłki nożnej.

Obraz może zawierać: 6 osób, w budynku

Adres: ul. Nowogrodzka 12

Kategorie
Przewodnik

Komentarze

Podobne wpisy

 • How to find good beer in Warsaw

  A guide to searching for craft beer in the capital of Poland Warsaw is widely known as the largest city in Poland. Naturally, the selection of places with good...
 • The craft beer street in Warsaw

  A Walk Down the Nowogrodzka Street There are several streets in Warsaw that can be considered entertainment streets. Numerous places such as pubs and bars are located there where...
 • Piwo i pizza

  UWAGA: CZYTANIE ARTYKUŁU GROZI ZGŁODNIENIEM! Pszenne placki z serem piekli już starożytni Rzymianie. A słowo „pizza” pojawiło się po raz pierwszy w średniowieczu. Wtedy, gdy rozwijało się piwowarstwo. Przypadek?...
 • Kraftowe puby w Warszawie, których możecie nie znać

  W Warszawie jest ponad 50 pubów, które oferują piwa rzemieślnicze. Tymczasem większość osób, które odwiedzają stolicę skupia się na odwiedzeniu tylko kilku najpopularniejszych. Nie wiedzą, co tracą! W samym...